Jak działa fotobudka?

Fotobudka to w pełni zautomatyzowane urządzenie. Nasz animator, obecny podczas całości świadczenia usługi, dostarcza wszystkich potrzebnych wskazówek i instrukcji, dbając o dobrą zabawę.

Fotobudka to zestaw składający się z kilku elementów, takich jak: zautomatyzowane dotykowe urządzenie do wykonywania i drukowania zdjęć, fotograficzne tło, stolik z gadżetami i księgą gości.

Nasze stanowisko według założeń technicznych, zajmuje dwa i pół metra szerokości i trzy metry długości. Dzięki temu do „Fotobudki” można wybrać dowolne miejsce na sali, spełniające powyższe wymiary.

o nas
#story

Jestemy młodym zespołem, specjalizujcym się w realizacji atrakcji weselnych. Naszą przygodę rozpoczlimy w 2016 roku poprzez wynajem samochodów lubnych. W nastpnych latach, poszerzalimy nasze usługi o owietlenie i wynajem napisów weselnych, budujc dowiadczenie i poznajc specyfikę organizacji lubu i wesela. 

W 2018 roku stworzyliśmy Best Budkę. Pod czujnym okiem DJ-a Kamila Spodniewskiego mogliśmy zdobywać doświadczenie, by w 2021 roku stworzyć w pełni samodzielną markę. Dzisiaj, posiadając potrzebną wiedzę działamy kompleksowo i skutecznie, proponując najlepsze rozwiązania i pakiety.